Të gjitha kategoritë

Makinë pëlhure e shkrirë

home>Produkte>Makinë prej pëlhure jo të endura>Makinë pëlhure e shkrirë

Makineri për prodhimin e pëlhurave jo të endura me shkrirje për prodhimin e maskave kirurgjikale


Përshkrim
Industri të zbatueshme:Hotele, dyqane rrobash, dyqane materialesh ndërtimi, fabrika prodhuese, dyqane riparimi makinerish, restorant, përdorim shtëpiak, shitje me pakicë, dyqan ushqimesh, punime ndërtimi, të tjera                        Shërbimi i Garancisë: Ndihmë teknike video, mbështetje në internet, pjesë këmbimi, mirëmbajtje në terren dhe shërbim riparimi               
Shërbimi Lokal Rental: Egjipti, Indonezia, India, Tajlanda Vendndodhja e sallë ekspozite: Indonezia, Pakistani, Rusia, Tajlanda, Koreja e Jugut   
Inspektimi video që del:nëseRaporti i Testit të Makinerisë: nëse
Lloji i marketingut:  Produkti i ri 2021       Garancia e përbërësve bazë: Viti 1
Përbërësit kryesorë:PLC, Motori, kushineta, Kutia e shpejtësisë, Motor, ingranazh, PompëKushti:Të reja
Nota automatike:AutomatikVendi i origjinës:Kinë  
Brand Name:JANPENGVoltage: 220V / 380V / 440V ose të personalizuara            
Power: 200-500kw Dimension (L * W * H): L29000 * W13000 * H10000mm 
Pesha: Ton 18-100Certifikim:CE    
 Garanci: Viti 1 Shërbimi pas shitjes i ofruar:Pjesë këmbimi falas, Mbështetje teknike video, Mbështetje në internet, Instalim në terren, komisionim dhe trajnim, Mirëmbajtje dhe shërbim riparimi në terren     
 Kapaciteti i prodhimit: 350 m/min Pikat kryesore të shitjes:me cilësi të lartë 
Teknologji: fundit  

                       

Parametri teknike                


Nr Model YP-SMS-1600YP-SMS-2200YP-SMS-2400YP-SMS-3200
Gjerësia e prodhimit1600mm2200mm2400mm3200mm
Gama e trashësisë12-150 GSM12-150 GSM12-150 GSM12-150 GSM
Max. shpejtësi350 m/min350 m/min350 m/min350 m/min
Kapaciteti ditor i prodhimitTon 10Ton 14Ton 16Ton 22
Madhësia e makinës31 * 20 * 10 m32 * 21 * 10 m32 * 21 * 10 m34 * 22 * 10 m
PATRZGJEDHJA E PATERNITDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijë

                       

Diagrami i rrjedhës së procesit                

Aplikimi i pëlhurave jo të endura                

Produkte mjekësore                                                

Maskë për fytyrën e disponueshme, kapak kirurgjik, maskë kirurgjikale, veshje të disponueshme, fustan kirurgjik, etj                                                

Pelenë për Foshnjë & Mbulesë Sanitare                                                

Pelenat e foshnjave dhe të rriturve: Fletët e sipërme, çarçafët e pasmë, veshët, kasetat, zona e uljes; Higjiena e grave: jastëk sanitar, fletë të sipërme, krahë; Peceta pastrimi: Kujdesi për foshnjën, kozmetikë, etj.

Shoppinganta e blerjeve jo të endura                                                

Pëlhura jo e endur mund të përdorë lloje të ndryshme të bërjes së qeseve të endura, të tilla si çanta me doreza të endura, qese me bluza jo të endura, qese kuti jo të endura, etj                                                

Mobilje jo të endura                                                

Pëlhura jo e endur mund të përdorë gardërobë, dollap jo të endur, mbulesë kostumi jo të endura, rroba rreshtimi, mbulesë krevati etj                                                

Gjeotekstili dhe Bujqësia                                                

Pëlhura jo e endur mund të përdoret për gjeotekstil, përdorim për mbulesën e bananeve, etj

 Filtrim                                                

Pëlhura jo e endur përdoret gjerësisht për filtrin e automobilave, filtrimin e ujit, filtrimin e ajrit, etj                                                
Fotografia e makinës jo të endura                

Paketimi dhe ngarkimi                

                      

 Ekipi ynë                


Profili i kompanisë                
Abou Na                                                        
Zhejiang Yanpeng Machinery Co jo të endura, Ltd, është një prodhues profesional i linjave të prodhimit jo të endura i cili është angazhuar në zhvillimin dhe prodhimin për shumë vite. Kompania jonë është fokusuar në bërjen e linjës së prodhimit të endur që nga viti 2003, Ne mund të sigurojmë një S të personalizuar, S të dyfishtë tre S
linja prodhimi jo të endura spunbond, SSMS, SMMS SMS spunmelt (spunbond & meltblown) linja prodhimi, dhe linja të tjera të prodhimit PP, PET, BiCo spunbond për klientët tanë.

Yanpeng me vlerë                                                        
Markat e Cilësisë së Karakterit Para se të përmbushni një detyrë, duhet të silleni, ne nuk do të ndalemi kurrë së shpikuri dhe tejkaluari veten. Ne kemi formuar një zhvillim me shumë produkte, zhvillim të gjithanshëm. Formimi i shkencës dhe teknologjisë së Kinës.


Misioni ynë
Mbrojtja e mjedisit
Teknologji
Risi

Makineritë Yangpeng udhëheqin zhvillimin e industrisë, plot gjallëri, kalojnë rutinën, risi, unike dhe të vlefshme për t'u thyer
përmes mendësisë së vjetër për të ndryshuar.                                                        


Shpirti Yanpeng
                                                       
Bëhuni të barabartë me fjalët e mia, këmbëngulni në fund, Asnjëherë mos u dorëzoni para suksesit. Kur vjen puna për ta arritur atë, për t'iu përmbajtur, për të mos u dorëzuar kurrë, duke bërë atë që themi, përshtateni veprimit me fjalën, qëndrueshmërinë, një premtim që do të mbahet,
mbajeni bindjen dhe këmbënguljen, vetëm njerëzit e suksesshëm nuk heqin dorë.R&D
                                                       
Pasioni krijues është përfshirë në ADN-në tonë, në mënyrë që të ndihmojë në studimin e zgjidhjeve më të mira të pajisjeve jo të endura. Yanpeng shpenzon 15% të të ardhurave në R&D çdo vit. Nga të cilat 54.9% për kërkimin dhe zhvillimin e cilësisë së pajisjeve, 40.7% për kërkimin dhe zhvillimin e inovacionit të pajisjeve, 4.4% për kërkimin dhe zhvillimin jashtë shtetit
FAQ                

1.Jeni prodhues makinash apo tregtar?

Ne jemi një prodhues profesionist i makinës për prodhimin e pëlhurave jo të endura, makinë spunbond jo të endura, makinë pëlhure të shkrirë dhe qese jo të endura duke e bërë makinën. Ne fokusohemi në R & D të rrobave jo të endura më shumë se 15 vjet.

2. Ku është vendndodhja juaj e fabrikës?

Fabrika jonë ndodhet në qytetin Wenzhou, provincën Zhejiang, Kinë.

3. Si mund ta shohim fabrikën? A mund ta vizitoj kompaninë tuaj?

Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën në çdo kohë. Për shkak të pandemisë COVID-19, ju gjithashtu mund të vizitoni në internet përmes faqes sonë zyrtare, ka një port VR 360 ° në faqen e internetit të kompanisë sime. Ne gjithashtu mund t'ju tregojmë rreth fabrikave të klientëve tanë për të parë pajisjet në punë.

4.Po nëse diçka nuk shkon me pajisjen pasi e blejmë?

Ne kemi ekip profesional dhe me përvojë të shërbimit pas shitjes, ne ofrojmë shërbim 24-orësh në internet. Nëse ka diçka që nuk shkon me pajisjet tuaja, ju bëni video dhe fotografi ndani ekipin tonë. Ne do të ndihmojmë njerëzit tuaj të zgjidhin problemin në internet. Nëse problemi ende nuk është zgjidhur, ne do të organizojmë të dërgojmë inxhinierë në fabrikën tuaj për të zgjidhur problemin si sa më shpejt të jetë e mundur.

5. Çfarë lloj shërbimi pas shitjes mund të ofroni për mua?

Për shkak të suksesit tonë ne kemi instaluar më shumë se 50 makina të pëlhurave jo të endura në të gjithë botën, kështu që ne kemi përvoja të pasura të instalimit dhe trajnimit të makinerisë. Ekipi ynë i shërbimit pas shitjes do të ndihmojë njerëzit tuaj në blerjen e makinës dhe instalimin e makinës hap pas hapi. Ne do t'ju ofrojmë vizatime plotësisht të instalimit të makinës për ju.

6. Cili është termi i garancisë dhe garancisë i kompanisë tuaj?

12 muaj pas përfundimit të instalimit të makinës

7. A mund të zgjedhim pjesë të markave të ndryshme? a mund ta rregullojmë makinën sipas nevojës sonë?

Po, pajisjet tona janë të personalizuara dhe mund të projektohen sipas kërkesave tuaja.

8. Sa kohë duhet për të prodhuar makinën?

Meqenëse kemi lloje të ndryshme të makinave të pëlhurave jo të endura, të tilla si linja e prodhimit S/SS/SSS/SMS/SMMS, kështu që koha e dorëzimit është e ndryshme. normalisht, koha e dorëzimit është 8 muaj pas pagesës së konfirmuar.

9. Po në lidhje me afatin tuaj të shërbimit pas shitjes?

Për shkak të pandemisë COVID-19, ne nuk jemi në gjendje të organizojmë që inxhinieri im të vijë për t'ju ndihmuar të instaloni makinën tani, ne ofrojmë shërbim online. Pas përfundimit të pandemisë Covid-19. ne mund të organizojmë që inxhinieri im të vijë për t'ju ndihmuar në instalimin dhe gjurmimin e punëtorëve tuaj. Ju duhet të merrni të gjitha tarifat, duke përfshirë koston e inxhinierit VISA, tarifën e biletave ajrore vajtje-ardhje, pagesën e akomodimit në anën tuaj dhe pagën 100USD/ ditë.HETIM
Faqet Product