Të gjitha kategoritë

Lajme & Blog

home>Lajme & Blog

Ngjarjet e ekspozitës Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd në prill 2023

Koha: 2023-04-03 Goditjet: 36

indeks

Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd do të marrë pjesë në INDEX™ 2023, e cila është ekspozita kryesore botërore e produkteve jo të endura, që zhvillohet në zemër të Evropës në Gjenevë, Zvicër. Dhe gjithashtu do të shkojmë për Chinaplas 2023 si dhe në Shenzhen të Kinës .
Në këto dy ekspozita, ne jemi të lumtur t'ju ofrojmë një zgjidhje kyçe të projektit të prodhimit të pëlhurave jo të endura.
Të gjitha figurat kryesore të përfshira në fushën dinamike të materialeve jo të endura
Të gjitha rajonet gjeografike së bashku në një vend
Të gjithë sektorët e industrisë u ribashkuan
Të gjithë aktorët e zinxhirit të furnizimit në një vend.
Jemi të mirëpritur që të gjithë të vini dhe të vizitoni stendën tonë.

Paraprakisht: Çfarë është Meltblown Nonwoven nga Meltblown Unwoven Makine Making Fabric?

Tjetra: Njohuri të pëlhurave jo të endura mjekësore nga makineritë e prodhimit të pëlhurave jo të endura për produkte mjekësore