Të gjitha kategoritë

Linja e prodhimit të pëlhurës S Spunbond

home>Produkte>Makinë prej pëlhure jo të endura>Linja e prodhimit të pëlhurës S Spunbond

Makineri për prodhimin e pëlhurave jo të endura me shpejtësi të lartë


Përshkrim
Industritë e aplikueshme:Dyqane të materialeve të ndërtimit, fabrika prodhuese, dyqane riparimi makinerish, përdorim në shtëpi, dyqan ushqimi, dyqane printimi, punime ndërtimiShërbimi i Garancisë:Ndihmë teknike video, mbështetje në internet, pjesë këmbimi
Shërbimi Lokal Rental: VietnamVendndodhja e sallë ekspozite:Egjipti, Vietnami, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Tajlanda, Argjentina, Koreja e Jugut, Rumania
Inspektimi video që del:nëseRaporti i Testit të Makinerisë: nëse
Lloji i marketingut:Produkti i ri 2020Garancia e përbërësve bazë: Viti 1
Përbërësit kryesorë:PLC, Motori, kushineta, Kutia e shpejtësisë, Motor, ingranazh, PompëKushti:Të reja
Nota automatike:AutomatikVendi i origjinës:Zhejiang, Kinë
Brand Name:JANPENGVoltage:220V / 380V
Power:250-415KWDimension (L * W * H):15 * 9 9.5 *
Pesha:30-40TCertifikim:CE / ISO9001
Garanci:Viti 1Shërbimi pas shitjes i ofruar:Pjesë këmbimi falas, Mbështetje teknike video, Mbështetje në internet
Kapaciteti i prodhimit:4 grupe në muaj makinë jo të endura prodhuesePikat kryesore të shitjes:I qëndrueshëm

Parametri teknike

Nr Model PS-1600YP-S-2200YP-S-2400YP-S-3600
Gjerësia e prodhimit1600mm2200mm2400mm3200mm
Gama e trashësisë10-180 GSM10-180 GSM10-180 GSM10-180 GSM
Max. shpejtësi200 m/min200 m/min200 m/min200 m/min
Kapaciteti ditor i prodhimitTon 4Ton 6Ton 8Ton 11
Madhësia e makinës15 * 9 * 9.5 m15 * 9 * 9.5 m15 * 9 * 9.5 m15 * 10 * 9.5 m
PATRZGJEDHJA E PATERNITDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijë


Diagrami i rrjedhës së procesit
Aplikimi i pëlhurave jo të endura

Produkte mjekësore


Maskë për fytyrën e disponueshme, kapak kirurgjik, maskë kirurgjikale, veshje të disponueshme, fustan kirurgjik, etj

Pelenë për Foshnjë & Mbulesë Sanitare

Pelenat e foshnjave dhe të rriturve: Fletët e sipërme, çarçafët, veshët, kasetat, zona e uljes; Higjiena e grave: jastëk sanitar, Fletë të sipërme, krahë; Peceta pastrimi: Kujdesi për foshnjën, kozmetikë, etj.

Shoppinganta e blerjeve jo të endura

Pëlhura jo e endur mund të përdorë lloje të ndryshme të bërjes së qeseve të endura, të tilla si çanta me doreza të endura, qese me bluza jo të endura, qese kuti jo të endura, etj

Mobilje jo të endura

Pëlhura jo e endur mund të përdorë gardërobë, dollap jo të endur, mbulesë kostumi jo të endura, rroba rreshtimi, mbulesë krevati etj

Gjeotekstili dhe Bujqësia

Pëlhura jo e endur mund të përdoret për gjeotekstil, përdorim për mbulesën e bananeve, etj

Filtrim

Pëlhura jo e endur përdoret gjerësisht për filtrin e automobilave, filtrimin e ujit, filtrimin e ajrit, etj
Fotografia e makinës jo të endura

Paketimi dhe ngarkimi


Ekipi ynë


Profili i kompanisë
Abou Na
Zhejiang Yanpeng Machinery Co jo të endura, Ltd, është një prodhues profesional i linjave të prodhimit jo të endura i cili është angazhuar në zhvillimin dhe prodhimin për shumë vite. Kompania jonë është fokusuar në bërjen e linjës së prodhimit të endur që nga viti 2003, Ne mund të sigurojmë një S të personalizuar, S të dyfishtë tre S
linja prodhimi jo të endura spunbond, SSMS, SMMS SMS spunmelt (spunbond & meltblown) linja prodhimi, dhe linja të tjera të prodhimit PP, PET, BiCo spunbond për klientët tanë.
Yanpeng me vlerë

Markat e Cilësisë së Karakterit Para se të përmbushni një detyrë, duhet të silleni, ne nuk do të ndalemi kurrë së shpikuri dhe tejkaluari veten. Ne kemi formuar një zhvillim me shumë produkte, zhvillim të gjithanshëm. Formimi i shkencës dhe teknologjisë së Kinës.
Misioni ynë
Mbrojtja e mjedisit
Teknologji
Risi


Makineritë Yangpeng udhëheqin zhvillimin e industrisë, plot gjallëri, kalojnë rutinën, risi, unike dhe të vlefshme për t'u thyer
përmes mendësisë së vjetër për të ndryshuar.
Shpirti Yanpeng

Bëhuni të barabartë me fjalët e mia, këmbëngulni në fund, Asnjëherë mos u dorëzoni para suksesit. Kur vjen puna për ta arritur atë, për t'iu përmbajtur, për të mos u dorëzuar kurrë, duke bërë atë që themi, përshtateni veprimit me fjalën, qëndrueshmërinë, një premtim që do të mbahet,
mbajeni bindjen dhe këmbënguljen, vetëm njerëzit e suksesshëm nuk heqin dorë.
R&D


Pasioni krijues është përfshirë në ADN-në tonë, në mënyrë që të ndihmojë në studimin e zgjidhjeve më të mira të pajisjeve jo të endura. Yanpeng shpenzon 15% të të ardhurave në R&D çdo vit. Nga të cilat 54.9% për kërkimin dhe zhvillimin e cilësisë së pajisjeve, 40.7% për kërkimin dhe zhvillimin e inovacionit të pajisjeve, 4.4% për kërkimin dhe zhvillimin jashtë shtetit
FAQ

1.Jeni prodhues makinash apo tregtar?

Ne jemi një prodhues profesionist i makinës për prodhimin e pëlhurave jo të endura, makinë spunbond jo të endura, makinë pëlhure të shkrirë dhe qese jo të endura duke e bërë makinën. Ne fokusohemi në R & D të rrobave jo të endura më shumë se 15 vjet.

2. Ku është vendndodhja juaj e fabrikës?

Fabrika jonë ndodhet në qytetin Wenzhou, provincën Zhejiang, Kinë.

3. Si mund ta shohim fabrikën? A mund ta vizitoj kompaninë tuaj?

Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën në çdo kohë. Për shkak të pandemisë COVID-19, ju gjithashtu mund të vizitoni në internet përmes faqes sonë zyrtare, ka një port VR 360 ° në faqen e internetit të kompanisë sime. Ne gjithashtu mund t'ju tregojmë rreth fabrikave të klientëve tanë për të parë pajisjet në punë.

4.Po nëse diçka nuk shkon me pajisjen pasi e blejmë?

Ne kemi ekip profesional dhe me përvojë të shërbimit pas shitjes, ne ofrojmë shërbim 24-orësh në internet. Nëse ka diçka që nuk shkon me pajisjet tuaja, ju bëni video dhe fotografi ndani ekipin tonë. Ne do të ndihmojmë njerëzit tuaj të zgjidhin problemin në internet. Nëse problemi ende nuk është zgjidhur, ne do të organizojmë të dërgojmë inxhinierë në fabrikën tuaj për të zgjidhur problemin si sa më shpejt të jetë e mundur.

5. Çfarë lloj shërbimi pas shitjes mund të ofroni për mua?

Për shkak të suksesit tonë ne kemi instaluar më shumë se 50 makina të pëlhurave jo të endura në të gjithë botën, kështu që ne kemi përvoja të pasura të instalimit dhe trajnimit të makinerisë. Ekipi ynë i shërbimit pas shitjes do të ndihmojë njerëzit tuaj në blerjen e makinës dhe instalimin e makinës hap pas hapi. Ne do t'ju ofrojmë vizatime plotësisht të instalimit të makinës për ju.

6. Cili është termi i garancisë dhe garancisë i kompanisë tuaj?

12 muaj pas përfundimit të instalimit të makinës

7. A mund të zgjedhim pjesë të markave të ndryshme? a mund ta rregullojmë makinën sipas nevojës sonë?

Po, pajisjet tona janë të personalizuara dhe mund të projektohen sipas kërkesave tuaja.

8. Sa kohë duhet për të prodhuar makinën?

Meqenëse kemi lloje të ndryshme të makinave të pëlhurave jo të endura, të tilla si linja e prodhimit S/SS/SSS/SMS/SMMS, kështu që koha e dorëzimit është e ndryshme. normalisht, koha e dorëzimit është 8 muaj pas pagesës së konfirmuar.

9. Po në lidhje me afatin tuaj të shërbimit pas shitjes?

Për shkak të pandemisë COVID-19, ne nuk jemi në gjendje të organizojmë që inxhinieri im të vijë për t'ju ndihmuar të instaloni makinën tani, ne ofrojmë shërbim online. Pas përfundimit të pandemisë Covid-19. ne mund të organizojmë që inxhinieri im të vijë për t'ju ndihmuar në instalimin dhe gjurmimin e punëtorëve tuaj. Ju duhet të merrni të gjitha tarifat, duke përfshirë koston e inxhinierit VISA, tarifën e biletave ajrore vajtje-ardhje, pagesën e akomodimit në anën tuaj dhe pagën 100USD/ ditë.


HETIM

Kategoritë e nxehta