Të gjitha kategoritë

Linja e prodhimit të pëlhurës S Spunbond

home>Produkte>Makinë prej pëlhure jo të endura>Linja e prodhimit të pëlhurës S Spunbond

Dizajni i fundit i makinerive për pëlhura jo të endura


Përshkrim
Industri të zbatueshme:Fabrika e ProdhimitShërbimi i Garancisë:Ndihmë teknike video, mbështetje në internet
Vendndodhja e Shërbimit Lokal:AsnjeVendndodhja e sallë ekspozite:Asnje
 Inspektimi video që del:                         nëse                         Raporti i Testit të Makinerisë:                         nëse
Lloji i marketingut:Produkt i nxehtë 2020Garancia e përbërësve bazë:Viti 1
Përbërësit kryesorë:PLC, Motori, kushineta, Kutia e shpejtësisë, Motor, Enë presioni, ingranazh, pompëKushti:Të reja
Nota automatike:AutomatikVendi i origjinës:Kinë
Brand Name:YanPengVoltage:380V
Dimension (L * W * H):1600mm * 2400mm * 3200mmPesha:56500KG
Certifikim:CE, ISO9001: 2010Garanci:Viti 1
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Ndihmë teknike video, mbështetje në internetKapaciteti i prodhimit:4 T/ditë
Pikat kryesore të shitjes:Automatik

Parametri teknike

Nr Model PS-1600YP-S-2200YP-S-2400YP-S-3600
Gjerësia e prodhimit1600mm2200mm2400mm3200mm
Gama e trashësisë10-180 GSM10-180 GSM10-180 GSM10-180 GSM
Max. shpejtësi200 m/min200 m/min200 m/min200 m/min
Kapaciteti ditor i prodhimitTon 4Ton 6Ton 8Ton 11
Madhësia e makinës15 * 9 * 9.5 m15 * 9 * 9.5 m15 * 9 * 9.5 m15 * 10 * 9.5 m
PATRZGJEDHJA E PATERNITDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijë


Diagrami i rrjedhës së procesit
Fotografia e makinës jo të endura
Aplikimi i pëlhurave jo të endura


Titulli shkon këtu.

Makinë gjysmë-automatike për shishe PET Makineri që bën fryrje shishe Makineri për formimin e shisheve Makinë për prodhimin e shisheve PET është e përshtatshme për prodhimin e kontejnerëve dhe shisheve plastike PET në të gjitha format.


Produkte mjekësore

Maskë për fytyrën e disponueshme, kapak kirurgjik, maskë kirurgjikale, veshje të disponueshme, fustan kirurgjik, etj

Pelenë për Foshnjë & Mbulesë Sanitare

Pelenat e foshnjave dhe të rriturve: Fletët e sipërme, çarçafët e pasmë, veshët, kasetat, zona e uljes; Higjiena e grave: jastëk sanitar, fletë të sipërme, krahë; Peceta pastrimi: Kujdesi për foshnjën, kozmetikë, etj.

Shoppinganta e blerjeve jo të endura

Pëlhura jo e endur mund të përdorë lloje të ndryshme të bërjes së qeseve të endura, të tilla si çanta me doreza të endura, qese me bluza jo të endura, qese kuti jo të endura, etj

Mobilje jo të endura

Pëlhura jo e endur mund të përdorë gardërobë, dollap jo të endur, mbulesë kostumi jo të endura, rroba rreshtimi, mbulesë krevati etj

Gjeotekstili dhe Bujqësia

Pëlhura jo e endur mund të përdoret për gjeotekstil, përdorim për mbulesën e bananeve, etj

Filtrim

Pëlhura jo e endur përdoret gjerësisht për filtrin e automobilave, filtrimin e ujit, filtrimin e ajrit, etj
Paketimi dhe ngarkimi

Profili i kompanisë

Abou Na

Zhejiang Yanpeng Non-woven Machinery Co.,Ltd is a professional non-woven production line manufacturer which engaged in development and production for many years. Our company has focused on making non-woven production line since 2003, We can provide customized single S, double S three S spunbond non-woven production line, SSMS, SMMS SMS spunmelt (spunbond &meltblown) production lines,and other PP,PET, BiCo spunbond production line to our customers.


Yanpeng me vlerë

Markat e Cilësisë së Karakterit Para se të përmbushni një detyrë, duhet të silleni, ne nuk do të ndalemi kurrë së shpikuri dhe tejkaluari veten. Ne kemi formuar një zhvillim me shumë produkte, zhvillim të gjithanshëm. Formimi i shkencës dhe teknologjisë së Kinës.


R&D                                                        

Pasioni krijues është përfshirë në ADN-në tonë, në mënyrë që të ndihmojë në studimin e zgjidhjeve më të mira të pajisjeve jo të endura. Yanpeng shpenzon 15% të të ardhurave për Kërkim dhe Zhvillim çdo vit. Nga të cilat 54.9% për kërkimin dhe zhvillimin e cilësisë së pajisjeve, 40.7% për kërkimin dhe zhvillimin e inovacionit të pajisjeve, 4.4% për kërkimin dhe zhvillimin jashtë shtetit.

HETIM