Të gjitha kategoritë

RRETH JANPENG

Mëso më shumë

Zhejiangyanpeng Non-Wwoven Machinery Co., Ltd, e vendosur në Zonën Ekonomike Pingyang, Wenzhou City, është një linjë prodhimi e pëlhurave jo të endura të lidhura me Pp Spunbonded në shkallë të gjerë. Kompania jonë ka një numër të madh të inxhinierisë profesionale dhe shtyllës kurrizore teknike.......

Ju lutemi shikoni "Cilësia e përsosur sjell më shumë përfitime" për të na njoftuar më mirë

PSE ZGJIDHNI NA

Advantage
 • Yanpeng me vlerë
  Yanpeng me vlerë

  Markat e Cilësisë së Karakterit

 • Misioni ynë
  Misioni ynë

  Inovacioni i Teknologjisë për Mbrojtjen e Mjedisit

 • Shpirti Yanpeng
  Shpirti Yanpeng

  Këmbëngulni në fund, mos u dorëzoni kurrë para suksesit

PRODUKTI APLIKIMI

më shumë

LAJME & BLOG

Përqendrohuni në pikat e nxehta në industri, këtu mund të keni një kuptim më të thellë dhe gjithëpërfshirës të Yanpeng, këtu mund të lexoni Yanpeng.

Procesi i instalimit të makinerive të pëlhurave jo të endura YP-SS
Procesi i instalimit të makinerive të pëlhurave jo të endura YP-SS
2023-04-15

Zhe jiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd u ofron klientëve pajisje për prodhimin e pëlhurave jo të endura

Shiko te gjitha
Çfarë është Meltblown Nonwoven nga Meltblown Unwoven Makine Making Fabric?
Çfarë është Meltblown Nonwoven nga Meltblown Unwoven Makine Making Fabric?
2023-04-07

Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd, është një prodhues profesionist i specializuar në kërkimin dhe zhvillimin e linjave të prodhimit jo të endura.

Shiko te gjitha
Ngjarjet e ekspozitës Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd në prill 2023
Ngjarjet e ekspozitës Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd në prill 2023
2023-04-03

Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd do të marrë pjesë në INDEX™ 2023, e cila është ekspozita kryesore botërore e produkteve jo të endura, që zhvillohet në zemër të Evropës në Gjenevë, Zvicër.

Shiko te gjitha
Njohuri të pëlhurave jo të endura mjekësore nga makineritë e prodhimit të pëlhurave jo të endura për produkte mjekësore
Njohuri të pëlhurave jo të endura mjekësore nga makineritë e prodhimit të pëlhurave jo të endura për produkte mjekësore
2023-03-24

Pëlhurat jo të endura përdoren gjerësisht, si në paketim, mobilje, produkte bujqësore, produkte mbrojtëse dhe produkte mjekësore dhe higjienike.

Shiko te gjitha