Të gjitha kategoritë

Linja e prodhimit të pëlhurës SS Spunbond

home>Produkte>Makinë prej pëlhure jo të endura>Linja e prodhimit të pëlhurës SS Spunbond

Makinë për prodhimin e pëlhurave jo të endura 1600mm PP për prodhimin e maskave me sheqer


Përshkrim

Industri të zbatueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, Dyqani i Ushqimit, Punimet e ndërtimit, Kompania e Reklamimit, higjiena, mjekësia, çanta e blerjeve, fustani kirurgjik, pelena për fëmijë, maskë për fytyrën, bujqësiShërbimi i Garancisë:Ndihmë teknike video, mbështetje në internet, pjesë këmbimi, mirëmbajtje në terren dhe shërbim riparimi
Vendndodhja e Shërbimit Lokal:Egjipti, Turqia, Viet Nam, Peru, Arabia Saudite, Indonezia, India, Meksika, Rusia, Tajlanda, Malajzia, Maroku, Kenia, Kili, Kolumbia, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Ukraina, UzbekistaniVendndodhja e sallë ekspozite:Egjipti, Turqia, Vietnami, Filipinet, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Tajlanda, Kili, Kolumbia, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Ukraina, Uzbekistani, Malajzia, Maroku
Inspektimi video që del:nëseRaporti i Testit të Makinerisë:Not Available
Lloji i marketingut:Produkti i ri 2020Garancia e përbërësve bazë:Viti 1
Përbërësit kryesorë:PLC, Motori, Kushineta, Kutia e shpejtësisëKushti:Të reja
Nota automatike:AutomatikVendi i origjinës:Zhejiang, Kinë
Brand Name:YanpengVoltage:3 faza 380V 50Hz ose 3 faza 440V 60Hz
Dimension (L * W * H):15 * 8.6 * 9.5mGaranci:Viti 1
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Pjesë këmbimi falas, Mbështetje teknike video, Mbështetje në internet, Instalim në terren, komisionim dhe trajnim, Mirëmbajtje dhe shërbim riparimi në terrenPikat kryesore të shitjes:Automatik


përshkrim i produktit


Specifikim

Nr ModelLinja e prodhimit jo e endur YP-S-1600
Gjerësia e produktit1600mm
Madhësia e makinës* 15000 8600 * 9500cm
Shpejtësia e makinës150 m/min
Gama e trashësisë10-180 GSM
Prodhimi ditor4-5 Ton/ 24 orë bazë në 70GSM
tension3 faza 380V 50Hz ose 3 faza 440V 60Hz


Paketimi & Dorëzimi

Për të siguruar më mirë sigurinë e mallrave tuaj, do të ofrohen shërbime profesionale, miqësore me mjedisin, të përshtatshëm dhe efikas të paketimit.

Profili i kompanisë

ZHEJIANGYANPENG MAKINERIA JO E endura CO., LTD, e vendosur në Zonën Ekonomike Pingyang, Wenzhou City, është një linjë prodhimi e pëlhurave jo të endura të lidhura me PP në shkallë të gjerë që prodhon çmime.


Kompania jonë ka një numër të madh të shtyllave kurrizore profesionale inxhinierike dhe teknike me forcë të fortë teknike. Ne kryesisht projekton, përmirëson dhe prodhon linjën e prodhimit të pëlhurave të spunbonded PP, duke përfshirë single-S, double-S, SMS dhe 

seri të tjera të cilat mund ta bëjnë gjerësinë e pëlhurës nga 1.6-3.2 metra. Ne kemi instaluar tashmë me sukses më shumë se 200 linja prodhimi të pëlhurave të spunbonded PP për klientët tanë brenda dhe jashtë vendit, gjë që na sjell një reputacion të lartë. Ne ofrojmë shërbim me një ndalesë, duke përfshirë instalimin. korrigjimi, trajnimi, etj. Linja jonë e prodhimit të pëlhurave të lidhura me PP mund të bëjë pëlhurë mjedisore gree me përparësitë e rezistencës ndaj zjarrit, rezistencës ndaj moshës, rezistencës ndaj acidit bazë, jo toksike, pa ndotje, etj.


Produkti ynë ka forcë të lartë, përshkueshmëri të mirë dhe dallime të vogla nga forca vertikale dhe horizontale. Nuk do të zbehet kurrë pas ngjyrosjes me dope. Përdoret kryesisht në industri, bujqësi, industri mjekësore, paketim, mbrojtjen e mjedisit, industrinë shtëpiake, jetën e përditshme etj.FAQ


P1: Jeni prodhues makinash apo tregtar?

A1: Ne jemi një prodhues profesionist i makinës për prodhimin e pëlhurave jo të endura, makinë të endura me pëlhura jo të endura, makinë pëlhure të shkrirë dhe makinë qese jo të endura. Ne fokusohemi në R & D të pëlhurave jo të endura më shumë se 15 vjet.

P2: Ku është vendndodhja juaj e fabrikës?

A2: Fabrika jonë ndodhet në qytetin Wenzhou, provincën Zhejiang, Kinë.

P3: Si mund ta shohim fabrikën? A mund ta vizitoj kompaninë tuaj? 

A3: Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën në çdo kohë. Për shkak të pandemisë COVID-19, mund të vizitoni edhe në internet përmes faqes sonë të internetit zyrtare, ka port VR 360° në faqen e internetit të kompanisë sime. Ne gjithashtu mund t'ju tregojmë rreth fabrikave të klientëve tanë për të parë pajisjet në funksion.

P4: Po sikur diçka të shkojë keq me pajisjet pasi i blejmë?

A4: Ne kemi ekip profesional dhe me përvojë të shërbimit pas shitjes, ne ofrojmë shërbim 24-orësh në internet. Nëse ka diçka që nuk shkon me pajisjet tuaja, ju bëni video dhe foto ndaj ekipit tonë. ne do t'i ndihmojmë njerëzit tuaj të zgjidhin problemin në internet. Nëse problemi ende nuk është zgjidhur, ne do të organizojmë dërgimin e inxhinierëve në fabrikën tuaj për të zgjidhur problemin si sa më shpejt të jetë e mundur.

P5: Çfarë lloj shërbimi pas shitjes mund të më ofroni? 

A5: Për shkak se kemi sukses të instaluar më shumë se 50 makina të pëlhurave jo të endura në të gjithë botën, kështu që ne kemi përvoja të pasura të instalimit dhe trajnimit të makinerisë. Ekipi ynë i shërbimit pas shitjes do të ndihmojë njerëzit tuaj në blerjen e makinës dhe instalimin e makinës hap pas hapi. Ne do t'ju ofrojmë vizatime plotësisht të instalimit të makinës për ju. 

P6: Cili është garancia dhe afati i garancisë i kompanisë tuaj?

A6: 12 muaj pas përfundimit të instalimit të makinës.

P7: Dua një konfigurim të ndryshëm të pajisjes, në rregull?

A7: Po, pajisjet tona janë të personalizuara dhe mund të projektohen sipas kërkesave tuaja.

P8: Sa kohë duhet për të prodhuar makinën?

A8: Meqenëse kemi lloje të ndryshme të makinerive të pëlhurave jo të endura, siç është linja e prodhimit S/SS/SSS/SMS/SMMS, kështu që koha e dorëzimit është e ndryshme. normalisht, koha e dorëzimit është 8 muaj pas pagesës së konfirmuar. 

P9: Sa është kostoja e Inxhinierit?

A9: Për shkak të pandemisë COVID-19, ne nuk jemi në gjendje të organizojmë që inxhinieri im të vijë për t'ju ndihmuar të instaloni makinën tani, ne ofrojmë shërbim online. Pas përfundimit të pandemisë Covid-19. ne mund të organizojmë që inxhinieri im të vijë për t'ju ndihmuar në instalimin dhe gjurmimin e punëtorëve tuaj. Ju duhet të merrni të gjitha tarifat, duke përfshirë koston e inxhinierit VISA, tarifën e biletave ajrore vajtje-ardhje, pagesën e akomodimit në anën tuaj dhe pagën 100USD/ ditë.

HETIM