Të gjitha kategoritë

Linja e prodhimit të pëlhurës SSS Spunbond

home>Produkte>Makinë prej pëlhure jo të endura>Linja e prodhimit të pëlhurës SSS Spunbond

Me cilësi të lartë të qëndrueshme duke përdorur makineri të ndryshme për prodhimin e maskave të fytyrës jo të endura


Përshkrim


Industri të zbatueshme:Dyqane të materialeve të ndërtimit, fabrika prodhuese, dyqane riparimi makinerish, përdorim në shtëpi, dyqan ushqimi, dyqane printimi, punime ndërtimi Shërbimi i Garancisë:Ndihmë teknike video, mbështetje në internet, pjesë këmbimi
Shërbimi Lokal Rental: VietnamVendndodhja e sallë ekspozite:Egjipti, Vietnami, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Tajlanda, Argjentina, Koreja e Jugut, Rumania
Inspektimi video që del:nëseRaporti i Testit të Makinerisë: nëse
Lloji i marketingut:Produkti i ri 2020Garancia e përbërësve bazë: Viti 1
Përbërësit kryesorë:PLC, Motori, kushineta, Kutia e shpejtësisë, Motor, ingranazh, PompëKushti:Të reja
Nota automatike:AutomatikVendi i origjinës:Zhejiang, Kinë
Brand Name:JANPENGVoltage:220V / 380V
Power:250-415KWDimension (L * W * H):15 * 9 9.5 *
Pesha:30-40TCertifikim:CE / ISO9001
Garanci:Viti 1Shërbimi pas shitjes i ofruar:Pjesë këmbimi falas, Mbështetje teknike video, Mbështetje në internet
Kapaciteti i prodhimit:4 grupe në muaj makinë jo të endura prodhuesePikat kryesore të shitjes:I qëndrueshëm

Nr Model PS-1600YP-S-2200YP-S-2400YP-S-3600
Gjerësia e prodhimit1600mm2200mm2400mm3200mm
Gama e trashësisë10-150 GSM10-150 GSM10-150 GSM10-150 GSM
Max. shpejtësi400 m/min400 m/min400 m/min400 m/min
Kapaciteti ditor i prodhimitTon 12Ton 18Ton 24Ton 30
Madhësia e makinës31 * 13 * 10 m32 * 14 * 10 m32 * 14 * 10 m34 * 15 * 10 m
PATRZGJEDHJA E PATERNITDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijëDiamant, ovale, kryq ose vijë

1.Jeni prodhues makinash apo tregtar?

Ne jemi një prodhues profesionist i makinës për prodhimin e pëlhurave jo të endura, makinë spunbond jo të endura, makinë pëlhure të shkrirë dhe qese jo të endura duke e bërë makinën. Ne fokusohemi në R & D të rrobave jo të endura më shumë se 15 vjet.

2. Ku është vendndodhja juaj e fabrikës?

Fabrika jonë ndodhet në qytetin Wenzhou, provincën Zhejiang, Kinë.

3. Si mund ta shohim fabrikën? A mund ta vizitoj kompaninë tuaj?

Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën në çdo kohë. Për shkak të pandemisë COVID-19, ju gjithashtu mund të vizitoni në internet përmes faqes sonë zyrtare, ka një port VR 360 ° në faqen e internetit të kompanisë sime. Ne gjithashtu mund t'ju tregojmë rreth fabrikave të klientëve tanë për të parë pajisjet në punë.

4.Po nëse diçka nuk shkon me pajisjen pasi e blejmë?

Ne kemi ekip profesional dhe me përvojë të shërbimit pas shitjes, ne ofrojmë shërbim 24-orësh në internet. Nëse ka diçka që nuk shkon me pajisjet tuaja, ju bëni video dhe fotografi ndani ekipin tonë. Ne do të ndihmojmë njerëzit tuaj të zgjidhin problemin në internet. Nëse problemi ende nuk është zgjidhur, ne do të organizojmë të dërgojmë inxhinierë në fabrikën tuaj për të zgjidhur problemin si sa më shpejt të jetë e mundur.

5. Çfarë lloj shërbimi pas shitjes mund të ofroni për mua?

Për shkak të suksesit tonë ne kemi instaluar më shumë se 50 makina të pëlhurave jo të endura në të gjithë botën, kështu që ne kemi përvoja të pasura të instalimit dhe trajnimit të makinerisë. Ekipi ynë i shërbimit pas shitjes do të ndihmojë njerëzit tuaj në blerjen e makinës dhe instalimin e makinës hap pas hapi. Ne do t'ju ofrojmë vizatime plotësisht të instalimit të makinës për ju.

6. Cili është termi i garancisë dhe garancisë i kompanisë tuaj?

12 muaj pas përfundimit të instalimit të makinës

7. A mund të zgjedhim pjesë të markave të ndryshme? a mund ta rregullojmë makinën sipas nevojës sonë?

Po, pajisjet tona janë të personalizuara dhe mund të projektohen sipas kërkesave tuaja.

8. Sa kohë duhet për të prodhuar makinën?

Meqenëse kemi lloje të ndryshme të makinave të pëlhurave jo të endura, të tilla si linja e prodhimit S/SS/SSS/SMS/SMMS, kështu që koha e dorëzimit është e ndryshme. normalisht, koha e dorëzimit është 8 muaj pas pagesës së konfirmuar.

9. Po në lidhje me afatin tuaj të shërbimit pas shitjes?

Për shkak të pandemisë COVID-19, ne nuk jemi në gjendje të organizojmë që inxhinieri im të vijë për t'ju ndihmuar të instaloni makinën tani, ne ofrojmë shërbim online. Pas përfundimit të pandemisë Covid-19. ne mund të organizojmë që inxhinieri im të vijë për t'ju ndihmuar në instalimin dhe gjurmimin e punëtorëve tuaj. Ju duhet të merrni të gjitha tarifat, duke përfshirë koston e inxhinierit VISA, tarifën e biletave ajrore vajtje-ardhje, pagesën e akomodimit në anën tuaj dhe pagën 100USD/ ditë.

HETIM